2013 Isparta Orman İşletme Müdürlüğü İşçi Alımı

Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un ISPARTA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir. ISPARTA ORMAN İŞLETME MD.LÜĞÜ Son Başvuru Tarihi : 09 Temmuz 2012 Yayınlanma Tarihi : 28 Haziran 2012, Sayı : 48

Genel Şartlar ve Notlar

DOZEROPERATÖRÜ: DÖZER OPERATÖRÜSERTİFİKASINA SAHİPOLMAK TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; – Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.trinternetadresi üzerinden başvuru yapabilirler. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

- Taleplere başvuru yapan ve kurada ismi yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. – Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde kura çekilişi yapılacaktır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günübaşvurularkabul edilecektir. – SINAVDA BAŞARILI OLANLARDAN TAM TEŞEKKÜLLÜ HEYET RAPORU İSTENEÇEK, İYİ HALLİ OLDUĞUNUN BELGELENMESİ (HÜKÜMLÜ OLMAMAK)

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Buldozer (Dozer) Operatörü Kurstan

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :SÜTÇÜLER

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
İş Sözleşmesi Tipi Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli Tam Süreli

2013 Isparta Orman İşletme Müdürlüğü İşçi Alımı yazısına ait etiketler : ,
2013 Isparta Orman İşletme Müdürlüğü İşçi Alımı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

5 Comments »

 • muhammet ali demiş ki:

  iş arıyorumm

 • ADNAN ERKARTAL demiş ki:

  iş arıyorum

 • ADNAN ERKARTAL demiş ki:

  endüstri meslek lisesi metal işleri mezunuym acele iş arıyorum her türlü işte çalısırım

 • ADNAN ERKARTAL demiş ki:

  adnan erkartal 05435044605

 • Fatih gültekin demiş ki:

  Engelliyim ileri sayılabilecek düzeyde bilgisayarım var yüksekokul mezunuyum işe ihtiyacım var askerlik muaf
  554 439 71 86

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.