2013 5 bin 423 engelli memur ataması Şubat’ta yapılacak

2013  5 bin 423 engelli memur ataması Şubat’ta yapılacak

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, bu yıl 5 bin 423 kadroya engelli memur alınacağını ve yerleştirme işlemlerinin şubat ayı içerisinde gerçekleştirilmesinin planlandığını bildirdi.

Bakanlık’tan yapılan yazılı açıklamaya göre Çelik, bu yılki yerleştirme için kurumlarca Devlet Personel Başkanlığı’na intikal ettirilen kadro sayısının 5 bin 423 olduğu belirtti.

Çelik, bu kadrolara ilişkin nitelik kod kılavuzunun önümüzdeki hafta itibarıyla Devlet Personel Başkanlığı’nca ÖSYM Başkanlığı’na intikal ettirileceğini, adayların tercihlerinin alınmasına müteakip yerleştirme işlemlerinin yapılmasının planlandığını kaydetti.

Bakan Çelik, ”Böylece 5 bin 423 engelli vatandaşımız, ÖSYM’nin takvimi de uygun olursa şubat ayı sonuna kadar veya en geç mart ayı içerisinde işlerine kavuşmuş olacak” ifadesini kullandı.

2013 5 bin 423 engelli memur ataması Şubat’ta yapılacak yazısına ait etiketler : ,
2013 5 bin 423 engelli memur ataması Şubat’ta yapılacak yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

5 Comments »

 • kadir büyükavcı demiş ki:

  selamun aleyküm 2013 te biz özürlülere memurluk kurası yapılacakmı 100de 40 raporluyum acaba bizde görecezmi memurluk konya meram tıpfakültesindeyim acaba taş ören firmalardan kurtulacazmı istediklerinde işsiz koyuyorlar dahaönce beyhekim devlet hastanesindeydim şirket degişti ,şten çıkardılar gine böylemi olacak cep.05364329266 bilgi verirseniz memnun olurum…

 • mustafa agaoglu demiş ki:

  slm aleyküm bende merka ediyorum arkadaşlar acaba bileniniz varmı kuralar ne zaman çekilecek

 • mustafa agaoglu demiş ki:

  slm aleyküm bende merka ediyorum arkadaşlar acaba bileniniz varmı kuralar ne zaman çekilecek
  530 153 0537

 • mustafa yalçın demiş ki:

  2013 ile ilgili ömss konosunda açıkça beyan edilen bir bilgi varmı bn \70 özür sahibiyim bilgilerinize

 • tümer karaca demiş ki:

  slm ben özürlü kardesim ömss kura çekiliş ve sınav olabilir mareklı olsun hayırlı olsun allah kabul etsin .

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.