2013 İstanbul Sultangazi SYDV Personel Alımı

2013 İstanbul Sultangazi SYDV Personel Alımı , 2013 SYDV Personel Alımı

PERSONEL ALIMI Son Başvuru : 10.01.2013
İl İSTANBUL İlçe SULTANGAZİ Alınacak Sayı 4
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama - Temel bilgisayar, Windows ve MS Office yazılımlarıyla ilgili bilgi ve deneyim sahibi olmak – SOSYAL HİZMETLER,PSİKOLOJİ,REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK,SOSYOLOJİ,ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ,ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ VE İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ – B SINIFI – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – FELSEFE BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLAN ADAYLARDA İLANA BAŞVURABİLİR. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi unvanı için Sistem üzerinden başvuran adayların en geç 11.01.2013 tarihine kadar Sultangazi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına şahsen başvurmaları ve başvuru sırasında ; Özgeçmiş , Diploma ,KPSS Sonuç Belgesi , Bilgisayar Sertifikası ile birlikte müracaat etmesi gerekmektedir.Ayrıca bayan adaylarda ehliyet şartı aranmamaktadır.

2013 İstanbul Sultangazi SYDV Personel Alımı yazısına ait etiketler :
2013 İstanbul Sultangazi SYDV Personel Alımı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.