2013 İzmir Tersanesi Komutanlığı İşçi Alımı

2013 İzmir Tersanesi Komutanlığı İşçi Alımı ;
Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un ÇİĞLİ HİZMET MERKEZİ biriminden ilan edilmiştir. İZMİR TERSANESİ KOMUTANLIĞISon Başvuru Tarihi : 22 Ekim 2012  Yayınlanma Tarihi : 11 Ekim 2012, Sayı : 1282991

Genel Şartlar ve Notlar

ÖZEL ŞARTLAR: 1) Mesleki Eğitim veren liselerden Boya Teknolojisi, Boyacılık ve Yüzey Hazırlama, Sanayi Boya Uygulama Teknolojileri Bölümlerinin birinden mezun olmak 2) Diğer liselerden mezun olanlardan M.E.B onaylı Raspacılık ve Boyacılık işleri ile ilgili , Bağımsız işyeri acma Belgesi ,sertifika, yetki belgesi, ustalık öğreticilik, kalfalık veya ustalık belgelerinden birine sahip olmak. İŞİN GEREKTİRDİĞİ DİĞER NİTELİKLER: 1) Genel boyacılık bilgisine sahip olmak, tekne macun işleri ile ilgili yağlı boya hazırlama ve uygulama işlerini yapar.2) Metal parça yüzeylerini kazıma,havalı püskürtme,kumve su jeti ile temizleme işlerini yapar. 3)Raspa ve boya ile ilgili her türlü el aletlerini kullanır. GENEL ŞARTLAR : ADAYLAR İLAN EDİLEN MÜRACAAT TARİHLERİ ÇAKIŞAN TALEPLERDEN SADECE BİR TALEBE MÜRACAAT EDEBİLİRLER.

1). Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

2) Son müracaattarihiresmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

3)Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

4)2010 KPSSP94puantüründen en az 60 alan adayların başvuruları kabul edilecektir.

5) Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai liste talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

6)Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan,işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

7) Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamukurumve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

8)Aday listelerinin işyerine bildirilmesini müteakip İzmir Tersanesi Komutanlığına kayıt yaptıran adaylara RESİMLİ SINAV GİRİŞ KARTI verilecektir. 9)Talep il genelinde karşılanamadığından dolayı ülke genelinde açılmıştır.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Raspacı (Gemi)

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sınav Bilgileri

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP94 60

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 4
İş Sözleşmesi Tipi Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli Tam Süreli

2013 İzmir Tersanesi Komutanlığı İşçi Alımı yazısına ait etiketler :
2013 İzmir Tersanesi Komutanlığı İşçi Alımı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

8 Comments »

 • ünsal pekküçük demiş ki:

  iş arıyorum

 • hüseyin oruc demiş ki:

  selm ben konyadn hüseyn ilkokul mezunym böbrek nakli oldum 2 yl önce raporum yüzde 70 is arayorum yardmcı olun 0544637 45 78

 • vahide EBELER demiş ki:

  İzmir Tersanesinde çalışmak istiyorum… Saygılarımla

 • mehmet gündüz demiş ki:

  ben motorcu olarak başvuru vuruyorum

 • mustafa32700 demiş ki:

  ALIM İLANI NERDE

 • nihat kara demiş ki:

  ben nihat kara 04.03.1984 yılında tarsusda doğdum.tarsusta ikametgah etmekteyim.3 yıldır özdemir ilci inş.tarsus pamukluk barajı şantiyesinde ekskavatör operatör olarak çalışmaktaydım şuan işsizim şirketinizde çalışmak istiyorum.

 • mcrhym demiş ki:

  ben celik gemi insaati universite ogrencisiyim askeri tersaneye girmek istiyorum kpssden yeterince puan aldim.nasil girebilirim. nerelere muracat etmem gerekiyor.

 • kenan yıldız demiş ki:

  lise mezunuyum 16 yıllıkkaynakçıyım kalfalık belgem var 5yıl tuzlada kaynakçı olarak çalıştım tam tersane kaynakçısıyım saygılarımla

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.