2013 Kara Kuvvetleri Uzman Çavuş Alımı Başvuruları

2013 Kara Kuvvetleri Uzman Çavuş Alımı Başvuruları ; 2013 TSK Uzman Çavuş Alımı ,TSK, aynı zamanda, 1 Ocak 2013 tarihi itibarıyla 25 yaşını bitirmemiş olmaları, müracaat tarihinin ilk günü itibarıyla terhisinin üzerinden 3 yıldan fazla süre geçmemiş olan, en az lise ve dengi okul mezunu gençleri de uzman çavuş olarak kadrolarına dahil edecek.

Uzman çavuş olmak isteyen adaylar, ön başvurularının ardından 22 Mart 2013 tarihine kadar yapılacak sınavlara alınacak.

Bu arada, sözleşmeli erlik için adayların 1 Ocak 2013 tarihinde başlayan ön başvuruları, halen ”www.kkk.tsk.tr” internet adresinden alınmaya devam ediliyor.

Bugüne kadar Hakkari’de görevlendirilen sözleşmeli erler, bundan sonra Ağrı, Ardahan, Bitlis, Bingöl, Erzincan, Erzurum, Iğdır, Kars, Muş, Tunceli ve Van illerinde de görevlendirilecek.

Sözleşmeli erlerin istihdam edileceği sınıf/branşlara, piyade, bakım, aşçı, iş makinesi işletmeni, hafif/ağır araç sürücüsü, elektrik ve güç kaynakları operatörü, ekmek pişirici, sıhhiye elemanı, köpek eğiticisi, sıhhi tesisatçı, kaloriferci, bilgisayar işletmeni branşları da eklendi.

2013 Kara Kuvvetleri Uzman Çavuş Alımı Başvuruları yazısına ait etiketler : , ,
2013 Kara Kuvvetleri Uzman Çavuş Alımı Başvuruları yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

2 Comments »

  • hasip avşar demiş ki:

    kara kuvetleri uzman jandarma olmaya hazırım 2009 da teskere aldım 4.kolordu komutanlıgından sıhhı tesisatcısıydım kalorifer kazancısı belgemde var ama uzman çavuş olmak istiyorum

  • mehmet ŞIKOĞLU demiş ki:

    kara kuvvetlerı uzman cavus olur raporum var dıyarbakır askerı hastanesınden aldıgım fakat nereye muracaat edecegımı bılmıyorum sırnak/cızre ılce jandarma komutanlıgı asayıs komando bolugunde gorev yaptım 1992/2 tertıp 1023 agustos terhıslıyım on rapor tarıhım 22:03:2013

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.