2012 Sağlık Bakanlığı 762 Diş Hekimi 272 Eczacı Alımı ; 2012 Sağlık Bakanlığı Persone Alımı , Sağlık Bakanlığı, ekim-kasım aylarında kura ile diş hekimi ve eczacı atayacağı bildirildi.
Bakanlığın Sağlıkta Buluşma Noktası sitesinden yapılan açıklamada, “762 diş hekimi ve 272 eczacı ataması için 4B pozisyon vizesini Maliye Bakanlığı’na göndermiştir. Maliye Bakanlığından onay gelmesinin ardından Ekim-Kasım 2012 ayları içerisinde kura ile diş hekimi ve eczacı ataması yapılması planlanmaktadır” denildi.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[11 Eki 2012 | 5 yorum | ]

2012 Sağlık Bakanlığı Bilişim Teknolojileri Danışmanı Alımı Görev Unvanı: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ DANIŞMANI
Başvuru Kodu : BTD
Sağlıkta Dönüşüm ve Sosyal Güvenlik Reformu Projesi kapsamında Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü’nde istihdam edilmek üzere (1 adet) Bilişim Teknolojileri Danışmanı alınacaktır.
Kısaca Görev Tanımı Bu danışmanlık hizmeti içerisinde, ilgili danışmandan talep edilen hizmetler aşağıda ifade edilmiştir. .

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[10 Haz 2012 | One Comment | ]

2012 Sağlık Bakanlığı Muhasebe Uzmanı Danışmanı Alım İlanı, 2012 Sağlık Bakanlığı Personel Alımı, DÖNÜŞÜM VE SOSYAL GÜVENLİK REFORMU PROJESİ KAPSAMINDA MUHASEBE UZMANI SAĞLIKTADANIŞMANLIKHİZMETİALIM İLANI
Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Sağlıkta Dönüşüm ve Sosyal Güvenlik Reformu Projesi (SDSGRP) kapsamında Dünya Bankası’ndan ikraz temin etmiştir. Sağlık Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığında çalıştırılmak üzere aşağıdaki pozisyonlarda personel alacaktır. “Muhasebe Uzmanı Danışmanı” (Tam Zamanlı Bireysel Danışman – 4 kişi) Bu pozisyon için gerekli şart, koşul ve nitelikler hakkında ayrıntılı biigi için lütfen web-sayfalarımızı ziyaret ediniz . www.sgb.saglik.gov.tr ve www.saglik.gov.tr Özgeçmişlerin teslimi için son başvuru tarihi: 06/02/2012 saat …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[24 Oca 2012 | 2 yorum | ]

2012 Sağlık Bakanlığı Hukuk Danışmanı Alımı, 2012 Sağlık Bakanlığı Personel Alımı, SAĞLIKTA DÖNÜŞÜM VE SOSYALGÜVENLİKREFORMU PROJESİ KAPSAMINDA HUKUK DANIŞMANIALIMİLANI
Görev Unvanı : HUKUK DANIŞMANI
Başvuru Kodu : HUKD
Sağlıkta Dönüşüm ve Sosyal Güvenlik Reformu Projesi kapsamında Sağlık Bakanlığı Kamu Özel Ortaklığı Daire Başkanlığında istihdam edilmek üzere (1 adet) Hukuk Danışmanı alınacaktır.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[24 Oca 2012 | yorum yok | ]

Sağlık Bakanlığı 2012 Personel Alım takvimi tarihleri,  Sağlık bakanı Recep Akdağ gazetelerin sağlık editörlerini bir araya topladığı toplantıda personel alımına ait sorularıda cevapladı. Bir gazetecinin 2012 yılında, ne zaman ve kaç adet sözleşlmeli almayı planlıyorsunuz? sorusuna Henüz alınan kesin bir karar yok Maliye ve DPB ile ortak çalışıyoruz kararlaştırıldığında açıklayacağız. dedi.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[13 Oca 2012 | One Comment | ]