Emniyet Genel Müdürlüğü’nün koruma memuru alımına ilişkin hazırladığı kanun değişikliği tasarısının son şekline BUGÜN ulaştı.
*Maliye koruma memurlarını masraflı buldu
Polis teşkilatına ilk etapta 10 bin, daha sonraki aşamalarda ise 20 bin koruma memuru alınacak. Alımlar 3 yılda tamamlanacak.
Koruma hizmetleri, stadyumlar ve üniversitelerin güvenliği silahlı görev yapacak 30 bin koruma memuruna emanet edilecek. Koruma memurları bin 800 ile 2 bin TL arasında maaşla işbaşı yapacak.
29 BİN POLİS SUÇLA MÜCADELEYE

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[23 May 2013 | 16 yorum | ]

Emniyet 10 bin Koruma Memuru Alımı hakkında detaylar, 2013 memur alımı , Emniyet Genel Müdürlüğü’nün koruma memuru alımına ilişkin hazırladığı kanun değişikliği tasarısına son şekli verildi.
Emniyet’in koruma memuru taslağı belli oldu. İlk etapta 10 bin sonra 20 bin koruma memuru alınacak. Yaş sınırı 28 olacak. 6 ay eğitim verilecek. Bin 800 ile 2 bin TL maaşla kadrolu olarak işbaşı yapacak.
Emniyet Genel Müdürlüğü’nün koruma memuru alımına ilişkin hazırladığı kanun değişikliği tasarısına son şekli verildi.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[23 May 2013 | 6 yorum | ]

İçişleri Bakanlığı 10 bin Koruma Memuru Alımı ; 10 bin özel güvenlik görevlisi alımı , Emniyet 10 bin koruma memuru alımı başvuruları nezaman yapılacak
İçişleri Bakanı Muammer Güler, emniyete alınacak 10 bin koruma memuruyla ilgili kanun taslağı hazırladıklarını belirterek, “Polis devleti kurmak gibi bir iddiayı kabul etmek mümkün değildir. Çünkü, kanunlarla çizilmiş görev ve sorumlulukları vardır” dedi.

İçişleri Bakanı Güler, Belçika Başbakan Yardımcısı, İçişleri ve Fırsat Eşitliği Bakanı Joelle Milquet’i kabulünde basın mensuplarının sorularını cevapladı. Emniyet Hizmet Sınıfı’na 10 bin korumanın alınması ile ilgili olarak düşünülen 6 aylık eğitim sürecinin yeterli olup …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[21 May 2013 | 6 yorum | ]

2013 Emniyet 10 bin Özel Güvenlik Alımı Yapacak ; 2013 e
İçişleri Bakanı Muammer Güler, hassas bölgelerin korunması için 10 bin koruma memuru alınacağını söyledi.
ERDOĞAN ABD’DE SÖYLEMİŞTİ
Başbakan Erdoğan, ABD’de Türk gazetecilerle yaptığı sohbette stat ve üniversitelerdeki özel güvenlikle ilgili yeni uygulamalara gidileceğini bildirmişti.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[20 May 2013 | 4 yorum | ]

2013 Emniyet Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı , T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MERKEZ VE TAŞRA TEŞKİLATINA ALINACAK 2013 – 3. DÖNEM PERSONEL (SÖZLEŞMELİ) İLANI
1. GENEL HUSUSLAR
a) Emniyet Hizmetleri Sınıfı Dışında Görevli Kadrolu ve Sözleşmeli Personel Yönetmeliği çerçevesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında merkez ve taşra teşkilatına EK’ de belirtilen statüde personel alımı yapılacaktır. Merkez Sınav Komisyonunca yapılacak sözlü ve/veya uygulamalı sınav sonucuna göre alım yapılacak personel kontenjanı ve nitelikleri EK’ de belirtilmiştir.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[8 Nis 2013 | 2 yorum | ]