2011 Hava Lojistik Komutanlığı Terzi (25 Kişi) Alımı ; Bu işgücü istemi, İŞKUR’un ÇANKAYA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir. HAVA LOJİSTİK KOMUTANLIĞI DİKİMEVİ MÜDÜRLÜĞÜ Son Başvuru Tarihi : 10 Ağustos 2011 Yayınlanma Tarihi : 01 Ağustos 2011, Sayı : 1
Genel Şartlar ve Notlar
TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[2 Ağu 2011 | 5 yorum | ]

KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞINDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE SÖZLEŞMELİ ER TEMİN EDİLECEKTİR 2011 YILI SÖZLEŞMELİ ER TEMİN FAALİYETİ BAŞVURU KILAVUZU BİRİNCİ BÖLÜM
GENEL BİLGİLER
1. Kara Kuvvetleri Komutanlığının sözleşmeli er ihtiyacını karşılamak amacıyla personel temin edilecektir. Temin en az ilköğretim veya yurt dışındaki dengi okul mezunu olup askerlik hizmetini erbaş ve er olarak tamamlamış ve başvuru tarihinin ilk günü itibarıyla terhislerinin üzerinden üç yıldan fazla süre geçmemiş, düzeltilmemiş nüfus kaydına göre yirmi altı (26) yaşından gün almamış olanlar ve halen silahaltında bulunan adaylar arasından TABLO-1’de belirtilen sınıf ve branşlarda yapılacaktır.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[15 Tem 2011 | yorum yok | ]

HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI MUVAZZAFLIK HİZMETİ SONA EREN (MUHSE) ADAYLAR İÇİN
BAŞVURU KILAVUZU 1. Adaylarda Aranacak Nitelikler: 2011 Hava Kuvvetleri Uzman Erbaş alımı başvuru adresi

Halen askerlik hizmeti devam edenler ile askerlik hizmetini tamamlayanlardan terhis tarihi üzerinden üç yıldan fazla süre geçmemiş olanlar (12 Temmuz 2008 tarihinden sonra terhis olanlar) müteakip maddelerdeki genel ve özel nitelikleri taşımaları halinde başvuru yapabileceklerdir.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[12 Tem 2011 | 21 yorum | ]

Kayseri 2. Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı Uçak Mühendisi Alımı ; Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un KAYSERİ İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir. 2′NCİ HAVA İKMAL BAKIM MERKEZ KOMUTANLIĞI Son Başvuru Tarihi : 18 Temmuz 2011 Yayınlanma Tarihi : 07 Temmuz 2011, Sayı : 960750
Genel Şartlar ve Notlar
Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl Müdürlüklerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[9 Tem 2011 | yorum yok | ]

2013 Msb İşçi ve Memur Alımı başvuru şartları Msb memur alımı 2012, Milli Savunma Bakanlığı’nda çalışmak isteyen arkadaşlar 2013 yılı msb personel alımı hakkında bilgi sahibi iseniz bu başlık altında bizlerle yorum yaparak bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Milli savunma Bakanlığı her yıl çeşitli alımlar yapmaktadır.
Bu alımlara bakacak olursak bunlar mühendis, uzman, mimar, teknisyen, eczacı, aşçı, berber ve özür durumuna göre özürlü personel alımı gerçekleştirmektedir.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[14 Haz 2011 | 71 yorum | ]