2011 Makine Kimya Endüstrisi Kurumu İşçi Alımı; Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un KIRIKKALE İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir. MKEK HAFİF SİLAH FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ Son Başvuru Tarihi : 14 Eylül 2011 Yayınlanma Tarihi : 05 Eylül 2011Genel Şartlar ve Notlar
1)Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi) ve geçici işgücütaleplerinebaşvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[7 Eyl 2011 | 2 yorum | ]

Ptt ‘ nin 2014 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak istiyorsanız, Ptt’nin bir personeli olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek size uygun ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Ptt alacağı personelleri yazılı ve sözlü sınava tabi tutmaktadır. Ptt’ye başvuruda bulunacak adayların, öncelikle KPSS’ den belli bir puan üzerinde alması gerekmektedir. Sınava ve işe alımlara ilişkin detaylı bilgileri kurumun resmi websitesinde bulabilirsiniz. Sınav başvuru formunu ise yine websitesinden temin ederek doldurarak, başvurularınızı yapabilirsiniz.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[3 Tem 2011 | 286 yorum | ]