2014 PTT Kargo Dağıtıcı Personel Alımı ; ptt kargo işçi alımı, Ptt kargo yeni açtığı şubeler ve açacağı şubeler için dağıtım personeli alımı yapıyor. Son zamanlarda şirket değişikliği ve sistem değişikliği nedeniyle kargoları aksatan PTT Kargo yeni personel alımı ile bu aksaklıkların önüne geçip her yere zamanında sloganının peşinde olmaya devam edeceğini açıkladı.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[20 Şub 2013 | 148 yorum | ]

Ptt ‘ nin 2014 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak istiyorsanız, Ptt’nin bir personeli olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek size uygun ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Ptt alacağı personelleri yazılı ve sözlü sınava tabi tutmaktadır. Ptt’ye başvuruda bulunacak adayların, öncelikle KPSS’ den belli bir puan üzerinde alması gerekmektedir. Sınava ve işe alımlara ilişkin detaylı bilgileri kurumun resmi websitesinde bulabilirsiniz. Sınav başvuru formunu ise yine websitesinden temin ederek doldurarak, başvurularınızı yapabilirsiniz.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[3 Tem 2011 | 286 yorum | ]