www2.yenipbs.saglik.gov.tr yenipbs.saglik.gov.tr Sağlık Bakanlığı

www2.yenipbs.saglik.gov.tr yenipbs.saglik.gov.tr Sağlık Bakanlığı Açıklamaya göre, 723 diş tabibi ve 190 eczacı pozisyonuna noter tarafından kurayla; biyolog, diyetisyen, çocuk gelişimcisi, fizyoterapist, psikolog, sağlık fizikçisi, sosyal çalışmacı, ebe, hemşire, sağlık teknikeri, sağlık memuru gibi 16 bin 662 pozisyona ise ÖSYM tarafından gerçekleştirilecek merkezi yerleştirmeyle sözleşmeli personel alınacak.

Alım yapılacak sözleşmeli personel pozisyonlarının unvanlara göre dağılımının Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün internet sitesinden yayımlanacağı belirtildi.

Diş tabibi ve eczacı adayların başvurularını, 18’22 Temmuz tarihleri arasında “www. yenipbs. saglik. gov. tr” veya “www2. yenipbs. saglik. gov. tr” internet adreslerinden yapabileceği kaydedildi.

Diğer sözleşmeli personel pozisyonları için başvuruların ise 8-12 Ağustos tarihleri arasında ÖSYM tarafından yayımlanacak tercih kılavuzundaki kurallara göre “www. osym. gov. tr” internet adresinden yapılacağı bildirildi. – ANKARA

www2.yenipbs.saglik.gov.tr yenipbs.saglik.gov.tr Sağlık Bakanlığı yazısına ait etiketler :
www2.yenipbs.saglik.gov.tr yenipbs.saglik.gov.tr Sağlık Bakanlığı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

One Comment »

  • aracsorgulamarehberi demiş ki:

    Merhabalar arkadaslar
    Ben internete girmek icin internet explorer kullanmaktayim. Ancak internet explorerda birden cok sayfa actigimda firefox cokmekte. Bu tarz bir problemle karsilasan arkadaslar varsa ve bana yardimci olurlarsa cok sevinirim.
    Tesekkurler…

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.